Dostawa i płatności

Dostawa i płatności

DOSTĘPNOŚĆ TOWARU:

Stany magazynowe sklepu aktualizowane są raz na dobę (od poniedziałku do piątku). Do każdego produktu przypisany jest jego stan magazynowy:

– W magazynie – oznacza to, że produkt jest dostępny, a zamówienie zostaje przekazane do realizacji natychmiastowo po otrzymaniu od nas potwierdzenia na wskazany przez Państwa adres e-mail;

– Na zamówienie – oznacza to, że chwilowo produktu nie ma w magazynie, jednak jest on dostępny w naszej ofercie i pojawi się w najbliższym czasie. Aby uzyskać informacje prosimy o kontakt telefoniczny, w celu podania przybliżonego terminu realizacji i dostawy produktu.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA:

Niezwłocznie po złożeniu zamówienia dostają Państwo informacje zwrotną z potwierdzeniem zakupu w naszym sklepie.

Czas przekazania do realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj:

– dla zamówień płatnych przy odbiorze natychmiastowo po otrzymaniu informacji na wskazany adres e-mail

– dla zamówień płatnych przelewem po dokonaniu i zaksięgowaniu płatności

Czas realizacji:

Każdy produkt posiada informację na temat dostępności produktu. Jeśli jest on dostępny w magazynie produkt zostanie wysłany w ciągu 24h roboczych od momentu przekazania zamówienia do realizacji. Jeśli produkt dostępny jest na zamówienia, oznacza to, że chwilowo produktu nie ma w magazynie, jednak jest on dostępny w naszej ofercie i pojawi się w najbliższym czasie. Aby uzyskać informacje prosimy o kontakt telefoniczny, w celu podania przybliżonego terminu realizacji i dostawy produktu.

Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas dostawy, potrzebny firmie kurierskiej na doręczenie przesyłki. Zależy on od rodzaju przesyłki oraz adresu dostawy i zazwyczaj wynosi 1-2 dni robocze.

Termin otrzymania paczki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy.

 Jeśli zamówienie obejmuje kilka produktów z rożnymi czasami realizacji, liczy się najdłuższy z czasów oczekiwania, a za przesyłkę płacą Państwo tylko raz.

SPOSOBY I KOSZTY DOSTAWY:

Koszt dostawy zależy od wagi przesyłki oraz wybranej formy płatności.

Koszt dostawy doliczany jest do cen towarów znajdujących się w Twoim koszyku. Obie kwoty składają się na ostateczny koszt zamówienia, widoczny po wyborze sposobu dostawy oraz formy płatności w podsumowaniu zamówienia.

W przypadku zamówienia więcej niż jednego produktu, system oblicza koszt wysyłki na podstawie łącznej wagi wszystkich produktów.

Koszt wysyłki na podstawie wagi zamówionych produktów:

do 30kg – 20zł

do 60kg – 40zł

do 90kg – 60zł

do 120kg – 80zł

do 150kg – 100zł

do 180kg – 120zł

Przy zamówieniu powyżej 2000 zł netto (2460zł brutto) koszty wysyłki pokrywa firma TQD !

FORMY PŁATNOŚCI:

– Gotówka przy odbiorze osobistym – umożliwia zapłatę za towar w siedzibie firmy – koszt dostawy 0zł

– Gotówka za pobraniem – wybór płatności gotówką za pobraniem umożliwia zapłatę za zamówienie w chwili jego doręczenia przez kuriera – koszt dostawy to koszt wynikający z wagi produktu + 20zł

– Przelew na konto – płatność przelewem na konto to wygodny sposób zapłaty za zamówienie. Przelewu można dokonać z każdego banku lub na poczcie. W tytule przelewu należy wpisać numer swojego zamówienia. W momencie wpływu pieniędzy na podane konto, zamówienie zostanie przekazane do realizacji – koszt dostawy to koszt wynikający z wagi produktu.

DANE DO PRZELEWU:

TQD Sklep

ul. Produkcyjna 105

15-680 Białystok

NUMER KONTA BANKOWEGO, NA KTÓRY MOGĄ PAŃSTWO DOKONAĆ PŁATNOŚCI:

PKO B.P.

54 1020 1332 0000 1102 0583 6731

Tytuł przelwu: numer zamówienia